S3483R-4R7M
Produkt oversigt
Varenummer: S3483R-4R7M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.7MA 44 MOHM
Dataark: S3483R-4R7M.pdf
  • Besked
Specifikationer for S3483R-4R7M
Varenummer S3483R-4R7M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.7MA 44 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43478 pcs Datablad S3483R-4R7M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Andre navne S3483R-4R7M 1000 TR Driftstemperatur -20°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.7mA 44 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 44 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.7mA Nuværende - Mætning 1.7mA