S4924-123K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-123K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD
Dataark: S4924-123K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for S4924-123K
Varenummer S4924-123K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46725 pcs Datablad S4924-123K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-123K TR 800
S4924-123KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 12µH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 44MHz Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Inductor 440mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max Nuværende vurdering 440mA
Nuværende - Mætning 440mA