S4924-153K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-153K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM
Dataark: S4924-153K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924-153K
Varenummer S4924-153K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46790 pcs Datablad S4924-153K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-153K TR 800
S4924-153KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 15µH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 49MHz Detaljeret beskrivelse 15µH Shielded Inductor 618mA 800 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 800 mOhm Max Nuværende vurdering 618mA
Nuværende - Mætning 300mA