S4924-181J
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-181J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 2.835A 47 MOHM
Dataark: S4924-181J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924-181J
Varenummer S4924-181J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 2.835A 47 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36495 pcs Datablad S4924-181J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-181J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 180nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 350MHz
Detaljeret beskrivelse 180nH Shielded Inductor 2.835A 47 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 47 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.835A Nuværende - Mætning 2.835A