S4924-184K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-184K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM
Dataark: S4924-184K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for S4924-184K
Varenummer S4924-184K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42116 pcs Datablad S4924-184K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-184K TR 800
S4924-184KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 180µH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 8MHz Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Inductor 263mA 4.4 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4.4 Ohm Max Nuværende vurdering 263mA
Nuværende - Mætning 76mA