S4924-333J
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-333J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 471MA 1.37 OHM
Dataark: S4924-333J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924-333J
Varenummer S4924-333J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 471MA 1.37 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39398 pcs Datablad S4924-333J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-333J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 34MHz
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Inductor 471mA 1.37 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.37 Ohm Max
Nuværende vurdering 471mA Nuværende - Mætning 160mA