S4924-684J
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-684J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 160MA 11.8 OHM
Dataark: S4924-684J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for S4924-684J
Varenummer S4924-684J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680UH 160MA 11.8 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38580 pcs Datablad S4924-684J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-684J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 4.5MHz
Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Inductor 160mA 11.8 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 11.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 160mA Nuværende - Mætning 38mA