S4924-822K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-822K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 535MA 1.32 OHM
Dataark: S4924-822K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for S4924-822K
Varenummer S4924-822K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 535MA 1.32 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44365 pcs Datablad S4924-822K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-822K TR 800
S4924-822KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 8.2µH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 50MHz Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Inductor 535mA 1.32 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.32 Ohm Max Nuværende vurdering 535mA
Nuværende - Mætning 535mA