S4924R-121J
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-121J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120NH 3.345A 34 MOHM
Dataark: S4924R-121J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-121J
Varenummer S4924R-121J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120NH 3.345A 34 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31945 pcs Datablad S4924R-121J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-121J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 120nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 425MHz
Detaljeret beskrivelse 120nH Shielded Inductor 3.345A 34 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.345A Nuværende - Mætning 3.345A