S4924R-154J
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-154J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 272MA 4.1 OHM
Dataark: S4924R-154J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-154J
Varenummer S4924R-154J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 272MA 4.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37124 pcs Datablad S4924R-154J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-154J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 8.5MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Inductor 272mA 4.1 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 4.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 272mA Nuværende - Mætning 84mA