S4924R-222K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-222K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.42A 190 MOHM
Dataark: S4924R-222K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-222K
Varenummer S4924R-222K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.42A 190 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50411 pcs Datablad S4924R-222K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-222K 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 100MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 1.42A 190 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 190 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.42A Nuværende - Mætning 1.42A