S4924R-332H
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-332H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 1.045A 350 MOHM
Dataark: S4924R-332H.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-332H
Varenummer S4924R-332H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 1.045A 350 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23433 pcs Datablad S4924R-332H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-332H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 85MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Inductor 1.045A 350 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 350 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.045A Nuværende - Mætning 1.045A