S4924R-564K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-564K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
Dataark: S4924R-564K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-564K
Varenummer S4924R-564K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48878 pcs Datablad S4924R-564K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-564K 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 560µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 4.7MHz
Detaljeret beskrivelse 560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 10.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 171mA Nuværende - Mætning 40mA