S4924R-683H
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-683H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD
Dataark: S4924R-683H.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-683H
Varenummer S4924R-683H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19861 pcs Datablad S4924R-683H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-683H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 21MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Inductor 355mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 355mA Nuværende - Mætning 122mA