SDS130R-472N
API DelevanAPI Delevan
SDS130R-472N Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS130R-472N
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 2.5A 78 MOHM SMD
Dataark: SDS130R-472N.pdf
  • Besked
Specifikationer for SDS130R-472N
Varenummer SDS130R-472N Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 2.5A 78 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6617 pcs Datablad SDS130R-472N.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)