SDS680R-223M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-223M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS680R-223M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
Dataark: SDS680R-223M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDS680R-223M
Varenummer SDS680R-223M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33152 pcs Datablad SDS680R-223M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Afskærmning Shielded Serie SDS680R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN7546DKR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.115" (2.92mm) Frekvens - Selvresonans 25MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 110 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -