SDS680R-473M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-473M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS680R-473M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
Dataark: SDS680R-473M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDS680R-473M
Varenummer SDS680R-473M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24168 pcs Datablad SDS680R-473M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)