SDS850R-274M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-274M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS850R-274M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270UH 270MA 1.4 OHM
Dataark: SDS850R-274M.pdf
  • Besked
Specifikationer for SDS850R-274M
Varenummer SDS850R-274M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270UH 270MA 1.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64690 pcs Datablad SDS850R-274M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)