SP1008-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008-332J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 477MA 527 MOHM
Dataark: SP1008-332J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1008-332J
Varenummer SP1008-332J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 477MA 527 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40890 pcs Datablad SP1008-332J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1008
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1008-332J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 465mA 527 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 527 mOhm Max
Nuværende vurdering 465mA Nuværende - Mætning -