SP1008-821H
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008-821H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
Dataark: SP1008-821H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SP1008-821H
Varenummer SP1008-821H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26041 pcs Datablad SP1008-821H.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1008
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1008-821H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Wirewound Inductor 824mA 167 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 167 mOhm Max
Nuværende vurdering 824mA Nuværende - Mætning -