SP1008R-471J
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008R-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 957MA 128 MOHM
Dataark: SP1008R-471J.pdf
  • Besked
Specifikationer for SP1008R-471J
Varenummer SP1008R-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 957MA 128 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38798 pcs Datablad SP1008R-471J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1008R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1008R-471J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Wirewound Inductor 941mA 128 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 128 mOhm Max
Nuværende vurdering 941mA Nuværende - Mætning -