SP1008R-681H
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008R-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 876MA 157 MOHM
Dataark: SP1008R-681H.pdf
  • Besked
Specifikationer for SP1008R-681H
Varenummer SP1008R-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 876MA 157 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21356 pcs Datablad SP1008R-681H.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1008R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1008R-681H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Wirewound Inductor 850mA 157 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 157 mOhm Max
Nuværende vurdering 850mA Nuværende - Mætning -