SP1210-821G
API DelevanAPI Delevan
SP1210-821G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1210-821G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM
Dataark: SP1210-821G.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SP1210-821G
Varenummer SP1210-821G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24911 pcs Datablad SP1210-821G.pdf
Type Wirewound Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1210
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1210-821G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 133 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 133 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.25A Nuværende - Mætning 1.42A