SP1210R-123G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-123G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1210R-123G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD
Dataark: SP1210R-123G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1300 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1210R-123G
Varenummer SP1210R-123G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25980 pcs Datablad SP1210R-123G.pdf
Type Wirewound Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1210R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1210R-123G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning 375mA