SP1210R-332K
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-332K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1210R-332K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM
Dataark: SP1210R-332K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1210R-332K
Varenummer SP1210R-332K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57432 pcs Datablad SP1210R-332K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1210R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne SP1210R-332K TR 500
SP1210R-332KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 692mA 440 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 440 mOhm Max
Nuværende vurdering 692mA Nuværende - Mætning 718mA