SP1210R-471J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-471J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1210R-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 1.44A 100 MOHM
Dataark: SP1210R-471J.pdf
  • Besked
Specifikationer for SP1210R-471J
Varenummer SP1210R-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 1.44A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51783 pcs Datablad SP1210R-471J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Andre navne SP1210R-471J 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Wirewound Inductor 1.44A 100 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.44A Nuværende - Mætning 1.87A