SP1210R-681H
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-681H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1210R-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 1.32A 119 MOHM
Dataark: SP1210R-681H.pdf
  • Besked
Specifikationer for SP1210R-681H
Varenummer SP1210R-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 1.32A 119 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31965 pcs Datablad SP1210R-681H.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Andre navne SP1210R-681H 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Wirewound Inductor 1.32A 119 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 119 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.32A Nuværende - Mætning 1.58A