SP1210R-821K
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-821K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1210R-821K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM
Dataark: SP1210R-821K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1210R-821K
Varenummer SP1210R-821K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56123 pcs Datablad SP1210R-821K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1210R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne SP1210R-821K TR 500
SP1210R-821KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 133 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 133 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.25A Nuværende - Mætning 1.42A