SP1812-123G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-123G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812-123G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM
  • Besked
Specifikationer for SP1812-123G
Varenummer SP1812-123G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23204 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne SP1812-123G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Inductor 767mA 340 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 340 mOhm Max
Nuværende vurdering 767mA Nuværende - Mætning 602mA