SP1812-473J
API DelevanAPI Delevan
SP1812-473J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SP1812-473J
Varenummer SP1812-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 47588 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1812-473J 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Inductor 335mA 1.8 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 335mA Nuværende - Mætning 296mA