SP1812R-224G
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-224G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-224G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 164MA 7.5 OHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1300 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-224G
Varenummer SP1812R-224G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 164MA 7.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20286 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1812R-224G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 164mA 7.5 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 7.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 164mA Nuværende - Mætning 139mA