SP1812R-332G
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-332G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-332G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-332G
Varenummer SP1812R-332G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25873 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne SP1812R-332G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Inductor 1.06A 180 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.06A Nuværende - Mætning 1.15A