SP1812R-393J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-393J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-393J
Varenummer SP1812R-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59467 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne SP1812R-393J 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 354mA Nuværende - Mætning 332mA