SP1812R-473K
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-473K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-473K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-473K
Varenummer SP1812R-473K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56468 pcs Datablad
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne SP1812R-473K TR 500
SP1812R-473KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Inductor 335mA 1.8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 1.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 335mA Nuværende - Mætning 296mA