1201F-052
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1201F-052
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1201F-052
Varenummer 1201F-052 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16642 pcs Datablad
Spændingsvurdering 200V Værdier C = 3000pF
Type Low Pass Teknologi LC (Pi)
Størrelse / Dimension 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Serie -
Modstand - Kanal (Ohm) 0.01 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Bushing Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal kanaler 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Filterordre 3rd
ESD-beskyttelse No Detaljeret beskrivelse LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3000pF 10A Axial, Bushing
Nuværende 10A Center / Cutoff Frekvens -
Dæmpningsværdi 45dB @ 100MHz ~ 300MHz Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: HEX KEY T-HANDLE 8MM 5.9"
På lager: 1474 pcs
Hent: 1201947.pdf
RFQ
1201M1S3CME3
1201M1S3CME3
producenter: C&K
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
På lager: 14457 pcs
Hent: 1201M1S3CME3.pdf
RFQ
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: TERM BLOCK HDR 19POS 5.08MM
Hent:
1201M1S1ZQE2
1201M1S1ZQE2
producenter: C&K
Hent: 1201M1S1ZQE2.pdf
1201F-066
1201F-066
producenter: API Technologies Corp.
Beskrivelse: FILTER LC(PI) 5500PF CHASSIS
Hent:
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: CONN HOOD SIDE ENTRY SZ3 PG13
Hent: 1201900000.pdf
1201M1S1ZBE2
1201M1S1ZBE2
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
Hent: 1201M1S1ZBE2.pdf
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: HEX KEY T-HANDLE 6MM 5.91"
1201M1S3Z3QE2
1201M1S3Z3QE2
Hent: 1201M1S3Z3QE2.pdf
1201M1S3CQE2
1201M1S3CQE2