1202F-054
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1202F-054
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1202F-054
Varenummer 1202F-054 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13819 pcs Datablad
Spændingsvurdering 500V Værdier C = 3000pF
Type Low Pass Teknologi LC (Pi)
Størrelse / Dimension 0.375" Dia x 0.687" L (9.53mm x 17.45mm) Serie -
Modstand - Kanal (Ohm) 0.01 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Bushing - 2 Notched Leads Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal kanaler 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Filterordre 3rd
ESD-beskyttelse No Detaljeret beskrivelse LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3000pF 25A Axial, Bushing - 2 Notched Leads
Nuværende 25A Center / Cutoff Frekvens -
Dæmpningsværdi 55dB @ 100MHz ~ 300MHz Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1203
producenter: VCC (Visual Communications Company)
Beskrivelse: LAMP INCAND RS-8 SGL BAYONET 28V
På lager: 6246 pcs
Hent: 1203.pdf
RFQ
1203
producenter: Adafruit
Beskrivelse: BARCODE MOD READ/SCAN CCD USB
På lager: 1179 pcs
Hent: 1203.pdf
RFQ
1202F-005
1202F-005
producenter: API Technologies Corp.
Beskrivelse: FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS
Hent:
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: MALE .250 QUICK FIT TERM .657"
Beskrivelse: FILTER LC(PI) 1500PF CUSTOM
Hent:
1202F-052
1202F-052
Beskrivelse: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
1202CY
1202CY
producenter: Davies Molding, LLC.
Beskrivelse: KNOB 0.236" PHENOLIC
Hent: 1202CY.pdf
1202BZ
1202BZ
Beskrivelse: KNOB 0.250" PHENOLIC
Hent: 1202BZ.pdf
1202BP
1202BP
Beskrivelse: KNOB 0.125" PHENOLIC
Hent: 1202BP.pdf
1202HE2-R
1202HE2-R
producenter: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Beskrivelse: THERMISTOR NTC MODULE
1202MA
1202MA
producenter: APEM Inc.
Beskrivelse: SWITCH PUSH SPST-NC 8A 125V
Hent: 1202MA.pdf
1202BA
1202BA