1203F-050
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1203F-050
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1203F-050
Varenummer 1203F-050 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21364 pcs Datablad
Spændingsvurdering 200V Værdier C = 1500pF
Type Low Pass Teknologi LC (Pi)
Størrelse / Dimension 0.145" Dia x 0.406" L (3.69mm x 10.32mm) Serie -
Modstand - Kanal (Ohm) 0.01 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Bushing Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal kanaler 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Filterordre 3rd
ESD-beskyttelse No Detaljeret beskrivelse LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 10A Axial, Bushing
Nuværende 10A Center / Cutoff Frekvens -
Dæmpningsværdi 45dB @ 100MHz Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: BIT SLOTTED 0.6MM X 3.5MM 1.97"
På lager: 5735 pcs
Hent: 1203974.pdf
RFQ
1203M2S1AQE2
1203M2S1AQE2
producenter: C&K
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
På lager: 13378 pcs
Hent: 1203M2S1AQE2.pdf
RFQ
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: BIT SLOTTED 0.8MM X 4MM 1.97"