56F021-104
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
56F021-104 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 56F021-104
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse CONN MICRO-D PLUG 21POS SLD CUP
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 189 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for 56F021-104
Varenummer 56F021-104 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse CONN MICRO-D PLUG 21POS SLD CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 189 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse 100V
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row
Shell Materiale, Afslut Aluminum, Nickel Plated, Electroless Serie Micro D
Emballage Tray Andre navne 1171-1027
56F021104
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 21 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Plastic Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funktioner Filter Detaljeret beskrivelse 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 3A Kontakt type Signal