AR780868030CCLF
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
AR780868030CCLF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AR780868030CCLF
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse RF ANT 868MHZ MODULE CABLE MAG
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 466 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 466 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for AR780868030CCLF
Varenummer AR780868030CCLF Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse RF ANT 868MHZ MODULE CABLE MAG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 466 pcs Datablad
VSWR 3.1 Afslutning Cable (254mm) - SMA Male (1)
Serie - Retur tab -
Emballage Bulk Andre navne 1171-1075
Antal Bands 1 Monteringstype Magnetic, Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 0.870" (22.10mm)
Gevinst 3dBic Frekvensområde 864MHz ~ 872MHz
Frekvensgruppe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvens (Center / Band) 868MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 868MHz Module RF Antenna 864MHz ~ 872MHz 3dBic Cable (254mm) - SMA Male (1) Magnetic, Chassis Mount