PSM1-252P-05T0
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PSM1-252P-05T0
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse FILTER LC(PI) 2500PF SMD
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PSM1-252P-05T0
Varenummer PSM1-252P-05T0 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse FILTER LC(PI) 2500PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42194 pcs Datablad
Spændingsvurdering - Værdier C = 2500pF
Type Low Pass Teknologi LC (Pi)
Størrelse / Dimension 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Serie PSM
Modstand - Kanal (Ohm) - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 3-PSM Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal kanaler 1 Monteringstype Surface Mount
Højde 0.118" (3.00mm) Filterordre 3rd
ESD-beskyttelse No Detaljeret beskrivelse LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2500pF 5A 3-PSM
Nuværende 5A Center / Cutoff Frekvens -