PSM4-252P-05B
Produkt oversigt
Varenummer: PSM4-252P-05B
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM
  • Besked
Specifikationer for PSM4-252P-05B
Varenummer PSM4-252P-05B Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40744 pcs Datablad
Spændingsvurdering 200V Tolerance 0%, +100%
Trådstørrelse - Temperaturkoefficient -
Størrelse / Dimension 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Serie PSM
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 3-PSM Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Indsætnings tab - Højde (Max) 0.118" (3.00mm)
Detaljeret beskrivelse 2500pF Feed Through Capacitor 200V 5A 0.5 mOhm 3-PSM DC-modstand (DCR) (Max) 0.5 mOhm
Nuværende 5A kapacitans 2500pF