SCIF-9925-153
Produkt oversigt
Varenummer: SCIF-9925-153
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V AXIAL
  • Besked
Specifikationer for SCIF-9925-153
Varenummer SCIF-9925-153 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17091 pcs Datablad
Spændingsvurdering 50V Tolerance 0%, +100%
Trådstørrelse - Temperaturkoefficient -
Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.110" L (3.97mm x 2.79mm) Serie 9900
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Press Fit Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsætnings tab 40dB @ 100MHz
Højde (Max) - Detaljeret beskrivelse 0.015µF Feed Through Capacitor 50V 5A 10 mOhm Axial, Press Fit
DC-modstand (DCR) (Max) 10 mOhm Nuværende 5A
kapacitans 0.015µF