SSM1-152P-05B
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SSM1-152P-05B
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse FILTER LC(PI) 1500PF SMD
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SSM1-152P-05B
Varenummer SSM1-152P-05B Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse FILTER LC(PI) 1500PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50328 pcs Datablad
Spændingsvurdering 100V Værdier C = 1500pF
Type Low Pass Teknologi LC (Pi)
Størrelse / Dimension 0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm) Serie SSM
Modstand - Kanal (Ohm) - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Pill, Square Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal kanaler 1 Monteringstype Surface Mount
Højde 0.087" (2.20mm) Filterordre 3rd
ESD-beskyttelse No Detaljeret beskrivelse LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 5A Pill, Square
Nuværende 5A Center / Cutoff Frekvens -