A-CCS52-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS52-Z-SM-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-CCS52-Z-SM-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET PLCC 52POS TIN
Dataark: A-CCS52-Z-SM-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-CCS52-Z-SM-R
Varenummer A-CCS52-Z-SM-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET PLCC 52POS TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2962 pcs Datablad A-CCS52-Z-SM-R.pdf
Type PLCC Afslutning Postlængde 0.130" (3.30mm)
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Parring 0.050" (1.27mm)
Emballage Tube Andre navne AE10072
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal positioner eller stifter (gitter) 52 (4 x 13)
Nuværende vurdering 1A Kontakt modstand 30 mOhm