A-CCS84-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS84-Z-SM-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-CCS84-Z-SM-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET PLCC 84POS TIN
Dataark: A-CCS84-Z-SM-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-CCS84-Z-SM-R
Varenummer A-CCS84-Z-SM-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET PLCC 84POS TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5701 pcs Datablad A-CCS84-Z-SM-R.pdf
Type PLCC Afslutning Postlængde 0.130" (3.30mm)
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Parring 0.050" (1.27mm)
Emballage Tube Andre navne ACCS84ZSMR
AE10356
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal positioner eller stifter (gitter) 84 (4 x 21)
Nuværende vurdering 1A Kontakt modstand 30 mOhm
Kontaktmateriale - Post Phosphor Bronze Kontaktmateriale - Parring Phosphor Bronze
Kontakt Afslut tykkelse - Post 150.0µin (3.81µm) Kontakt Afslut tykkelse - Parring 150.0µin (3.81µm)
Kontakt Afslut - Post Tin Kontakt Afslut - Parring Tin
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A-CCS84-Z
A-CCS84-Z
producenter: ASSMANN WSW Components
Beskrivelse: CONN SOCKET PLCC 84POS TIN