A-DF50PP-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-DF50PP-TAXL-B-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Dataark: A-DF50PP-TAXL-B-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-DF50PP-TAXL-B-R
Varenummer A-DF50PP-TAXL-B-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2722 pcs Datablad A-DF50PP-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie -
Emballage Tray Driftstemperatur -
Antal rækker 3 Antal positioner 50
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 5A