A-DSF15LPXX-III-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-DSF15LPXX-III-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-DSF15LPXX-III-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS STR IDC
Dataark: A-DSF15LPXX-III-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-DSF15LPXX-III-R
Varenummer A-DSF15LPXX-III-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS STR IDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3044 pcs Datablad A-DSF15LPXX-III-R.pdf
Wire Gauge 26-28 AWG Spændingsbedømmelse 250V
Afslutning IDC, Ribbon Cable Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie -
Emballage Tray Andre navne ADSF15LPXXIIIR
HMM15H
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 3A Kontakt type Signal