A-HDF15LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-HDF15LL-TAXL-B-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
Dataark: A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-HDF15LL-TAXL-B-R
Varenummer A-HDF15LL-TAXL-B-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5887 pcs Datablad A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie -
Emballage Tray Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 3 Antal positioner 15
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale -
Kontaktformular - Kontakt Afslut tykkelse -
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub, High Density Farve -
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A-HDF26-HOOD-WP
A-HDF26-HOOD-WP
producenter: ASSMANN WSW Components
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 26POS STR
På lager: 6429 pcs
Hent: A-HDF26-HOOD-WP.pdf
RFQ
A-HDF 62 A-KG/T
A-HDF 62 A-KG/T
Beskrivelse: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
På lager: 26085 pcs
Hent: A-HDF 62 A-KG/T.pdf
RFQ
A-HDF26AA-WP
A-HDF26AA-WP
Beskrivelse: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Hent: A-HDF26AA-WP.pdf
A-HDF 44 PP/Z
A-HDF 44 PP/Z
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR
Hent: A-HDF 44 PP/Z.pdf
A-HDF26PP-WP
A-HDF26PP-WP
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Hent: A-HDF26PP-WP.pdf
A-HDF26LL-TAXL-B-R
A-HDF26LL-TAXL-B-R
Hent: A-HDF26LL-TAXL-B-R.pdf
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR