AHDF44A-KG-TAXB-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDF44A-KG-TAXB-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AHDF44A-KG-TAXB-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Dataark: 1.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for AHDF44A-KG-TAXB-R
Varenummer AHDF44A-KG-TAXB-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6612 pcs Datablad 1.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse 250V
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Nickel Plated Serie -
Emballage Tray Andre navne AE11030
AHDF44A-KG-TAXB-R-ND
Driftstemperatur - Antal rækker 3
Antal positioner 44 Monteringstype Through Hole, Right Angle
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Funktioner Board Lock Detaljeret beskrivelse 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 3A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Brass Kontaktformular -
Kontakt Afslut tykkelse Flash Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub, High Density
Farve - Tilbagestillet afstand 0.350" (8.89mm)