AR32-HZW/T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AR32-HZW/T-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
Dataark: AR32-HZW/T-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for AR32-HZW/T-R
Varenummer AR32-HZW/T-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4007 pcs Datablad AR32-HZW/T-R.pdf
Type DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Afslutning Postlængde -
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - Parring 0.100" (2.54mm)
Emballage Tube Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal positioner eller stifter (gitter) 32 (2 x 16) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Funktioner Open Frame Nuværende vurdering 3A
Kontakt modstand 4 mOhm Kontaktmateriale - Post Beryllium Copper